MRT IRO plochy Slovinsko 4-15
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

MRT IRO plochy Slovinsko 4-15

Popis

Ve dnech 10. až 12. 4. 2015 se poprvé v historii konaly mezinárodní atesty záchranných psů ve vyhledání ztracených osob v plochách (Mission Readiness Test) v rámci Mezinárodní záchranné organizace pro záchranné psy IRO.
Do slovinského městečka Logatec se sjelo čtrnáct psovodů ze Slovenska, Rakouska, Maďarska, Chorvatska a Slovinska, šest posuzujících pro pachové práce, dva pro první pomoc člověku a psovi a dvoučlenný záložní tým úředníků IRO, kteří měli na starost veškerou logistiku na akci. A pochopitelně spousta pořadatelů, kteří zastávali pozice vedoucích stanovišť, figurantů, operátorů GPS, řidičů apod. V Logatci je umístěno velké středisko válečných veteránů s dostatečnou ubytovací kapacitou pro všechny jmenované, s kuchyní a prostorem pro parkování vozidel. K dispozici byly také místnosti pro předávání informací startujícím, pro testování znalostí prvních pomocí a pro zkoušku práce s GPS.
Aby psovod se svým psem uspěl, musel za čtyřicet osm hodin třikrát nasadit svého psa v terénu a najít dostatečný počet osob. Tady je nutno zdůraznit, že i když v pravidlech najdete větu o tom, že sedmdesát procent nálezů může stačit k úspěchu, v praxi tomu tak nemusí být. V součtu s ostatními chybami bylo tentokrát možno minout maximálně jednu osobu. Psovodi počet hledaných figurantů neznali, až po akci se dověděli, že mohli nalézt maximálně osm ukrytých pomocníků. Nakonec ani tento počet jednomu z nich nestačil, protože nesplnil jeden z minoritních úkolů, v jeho případě práci s GPS. MRT splnilo celkem deset psovodů se svými psy.

Období

Statistiky

  • 8 fotek
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

Někdy všichni nestíháme, známe to! Proto na přání PRODLUŽUJEME BLACK FRIDAY -30% a platí na všechny dárky z fotek po zadání kódu: BF2022 v objednávce.
S kódem: BF2022 Akce platí do 11. 12. 2022
Získat slevu
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
MRT IRO plochy Slovinsko 4-15
Komentáře Přidat